100 лева глоба за зъболекарката, на чиито стол почина 6-годишно дете
Глоба от 100 лева трябва да плати зъболекарката Д. Г., извършила интервенцията, след която почина 6-годишно момченце. Санкцията е потвърдена от Районния съд в Пловдив, след като по-голямата глоба, наложена от Изпълнителна агенция „Медицински надзор“, беше отменена. Първоначално на стоматоложката са били наложени две глоби – от 100 и 300 лева, но съдът е оставил … Продължение