Нови правила за шофьорите: Новите глоби вече водят и до отнемане на контролни точки
От 29 май влизат в сила промени в Наредба № Iз-2539, които въвеждат нов ред при санкционирането на нарушения на пътя. Промените са публикувани в „Държавен вестник“ и засягат начина, по който се наказват водачите при установени нарушения с електронен фиш. Електронните фишове вече влияят и на контролните точки По новите правила при определени нарушения, … Продължение