Случай на АМ „Тракия“: майка глобена с 1000 лв. за спиране в аварийната лента при спешен инцидент
Шофьорка е получила глоба от около 1000 лева и временно отнемане на книжката, след като е била засечена от автоматичните системи за контрол на трафика на автомагистрала „Тракия“, докато е използвала аварийната лента при спешна ситуация. Случаят е част от по-широк проблем, свързан с автоматизирания контрол чрез тол системата и камерите на Агенция „Пътна инфраструктура“ … Продължение