Смърт след забележка за висока скорост: 47-годишен мъж почина след побой

Смърт след забележка за висока скорост: 47-годишен мъж почина след побой

47-годишен мъж от Бистрица е починал след спречкване с 20-годишен младеж в центъра на селото. Инцидентът е станал в нощта срещу 31 януари, като по данни на близки до загиналия конфликтът е възникнал след забележка заради висока скорост, с която младият мъж преминал с автомобила си. Според техните твърдения смъртта е настъпила вследствие на тежък … Продължение