Пенсионерка от Сопот остави 1000 долара и 1500 лв. до контейнер за смет за ало измамници
Възрастна жителка на Сопот е станала жертва на телефонна измама, съобщиха от полицията. На 28 февруари 83-годишната потърпевша се оплакала в Районно управление-Карлово, че ден по-рано била заблудена по лъжливия сценарий за оказване на помощ при акция на полицията. След като получила инструкции по телефона от мним служител на МВР, пенсионерката подготвила в плик 1000 … Продължение