Сигнал за замърсяване на Дяволска река и Южния плаж на Приморско с фекални води
Сигналът е изпратен до двама министри, до областния управител на Бургас и до окръжния прокурор. За това алармираха от сдружение „ Приморско 21 век”. Според тях замърсяването е причинено от авария на централен канал, който трябва да отвежда отпадните води в пречиствателната станция на Китен. „Проблемите започнаха през 2019 г. Получихме сигнал за преливане. Тогава … Продължение