Нейкова за исканата оставка на ЦИК: Свършихме си работата, от години има проблем с вота от чужбина
ЦИК успя да свърши своята работа според възможностите си за тези два месеца. Това заяви пред БНТ председателят на ЦИК Камелия Нейкова по повод исканата оставка на Изборната комисия. От години има проблем с приемането на протоколите от чужбина. Това се случва заради междинното звено – „създава се един временен комуникационен пункт, където пристигат всички … Продължение