Три милиона българи останаха излъгани от приватизацията
Точно 30 години след старта на масовата приватизация в България през 1996 г., анализът на процеса показва сериозни проблеми и неизпълнени обществени очаквания, съобщава Вестник Дума. Вместо очаквани дивиденти за близо 3 милиона граждани, включили се чрез бонови книжки, голяма част от активите са останали неизползвани или обезценени. Данни от Централния депозитар показват наличието на … Продължение