Затвор за жена, задигнала 700 лева от магазин

По внесен обвинителен акт на Софийска районна прокуратура е осъдена на затвор 36-годишна жена за присвояване на оборотни пари от магазин, съобщиха от държавното обвинение. На 05.07.2021 г. от магазин на бул. „Мария Луиза“ в гр. София, обвиняемата Д.Е. присвоила оборотни пари в размер на 700 лева. Тя ги взела от касата и след това … Продължение