Напускащите страната през Дуранкулак украинци вече са повече от пристигащите
Напускащите България украински граждани през ГКПП-Дуранкулак вече са много повече от влизащите в страната, съобщи на БТА за наблюдаваната тенденция през последните дни директорът на Областния съвет на БЧК в Добрич д-р Артюн Еринозов. По думите му, през пункта само през последното денонощие са преминали 27 автобуса с украинска регистрация, отправяйки се към Румъния. В … Продължение