Днес започва ваксинацията през е-регистъра, но без избор на ваксина
От днес започва имунизацията на хората, заявили желание да се ваксинират през електронния регистър. Те обаче няма да имат избор на препарат, въпреки, че в платформата има таква графа и възможност. Имунизацията ще се провежда само с ваксина на „AstraZeneca“, съобщиха на сайта на Столичната регионална здравна инспекция. Причината е, че всички иРНК ваксини, като … Продължение