Спират безплатния трафик до приложения през мобилен оператор
До средата на следващата година фирмите трябва да преустановят нулевото тарифиране в 18 вида планове Комисията за регулиране на съобщенията задължава трите мобилни оператора у нас да преустановят предлагането на тарифни планове с включени услуги от вида „нулево тарифиране“, тъй като според европейските регламенти то представлява дискриминация. Това се разбира от проект на решение, публикуван … Продължение