Двете деца от Ямбол ще бъдат събрани в едно приемно семейство след Великден
Двете деца от Ямбол, които бяха оставени без надзор от родителите си и поставени в риск за живота си, ще бъдат настанени заедно в едно приемно семейство след Великден. Решението е взето от експертите, участващи в Координационния механизъм за взаимодействие между институциите при работа с деца в риск. От Министерство на труда и социалната политика … Продължение