Мая Манолова отваря безплатна приемна за граждани
Месец след загубата на кметските избори в София Мая Манолова ще обяви началото на гражданска инициатива, която ще работи за разрешаване на различни казуси и за защита на гражданските права. В началото на декември се очаква бившият омбудсман да създаде неправителствена организация, към която ще има гражданска платформа за събиране на жалби, обясниха хора от … Продължение