Оставен без надзор дезинфектант е причинил тежкото изгаряне на 2-годишното дете в ясла

Проверката е установила, че причината, заради която 2-годишно дете се озова в болница след инцидент в столична детска ясла, е дезинфектант. Трима служители са уволнени, на други двама са наложени дисциплинарни наказания, съобщи bTV. Преди десетина дни Георги Събински и съпругата са извикани да вземат дъщеря си по-рано от яслата заради зачервяване на кожата. Родителите … Продължение