Заведенията се жалват с писмо на президента: Останахме без персонал
БАЗ и СЗБ търсят съдействие за спасението на сектор ресторантьорство и развлекателна индустрия. Те изпратиха отворено писмо до президента Румен Радев. В него се казва, че „нашият бранш претърпя огромни загуби, които достигнаха до 80% намаление на оборотите, след въвеждането на „зелените сертификати“ само за тесен кръг от дейности. Над 35% от служителите ни напуснаха … Продължение