Жена направи опит да атакува Президентството, но бе настанена в психиатрия
61-годишна жена е направила опит да влезе в Президентството тази сутрин около 9:30 ч. След намеса на полицейски служители обаче тя е изведена от района и настанена в Център за психично здраве, съобщават от МВР Столичните полицаи са предотвратили разрастване на конфликти и напрежение в района на „Орлов мост“. Малко след 23 ч. в полицията … Продължение