Сакскобургготски няма да има претенции за обезщетения за имотите му
Не българският народ има вина и не той следва да плаща, каквото и да е обезщетение, заявяват от Секретариата на Симеон Сакскобургготски. Никога не е имало, нито ще има каквито и да е претенции от страна на Царя и семейството му за обезщетенията от такова естество. Негово Величество многократно е заявявал тази позиция по различни … Продължение