Представител на Олимпийския комитет на Япония се самоуби

Високопоставеният представител на Олимпийския комитет на Япония Ясуши Мория тази сутрин се е самоубил, съобщиха местните медии, предаде БГНЕс. 52-годишният японец е работил във финансовия отдел на организацията. Полицията все още изяснява детайлите. Предполага се, че Мория се е хвърлил пред влак в метрото. Той е починал около два часа след инцидента. Олимпийските игри трябва … Продължение