Асеновград на протест, заради новата пречиствателна станция, която не работи

Жителите на Асеновград излизат на протест пред сградата на общината в града. Причината за недоволството е новата пречиствателна станция, която се оказа, че не работи. Модерното съоръжение, което беше изградено с пари от държавата и струва около 30 милиона лева, беше открито предизборно в края на октомври. Оказва се, че то действа само на хартия, … Продължение