Свиленски: Готвим се не просто да влезем в 47-ия парламент, а да получим мандат за управление
Ние се готвим просто да влезем в 47-ия парламент, а да получим мандат за управление. Това заяви бившият депутат Георги Свиленски от БСП. „Още следващата седмица ще представим нашия план за първите 100 дни управление“, посочи той пред Нова Нюз.В плана ще има политики за всички сектори, стана ясно от думите му.„Сядаме с мерките за … Продължение