Борислав Сандов: Да не разваляме празниците с пиротехника и гърмежи
Вицепремиерът и министър на околната среда и водите Борислав Сандов излезе с призив в социалните мрежи да не се използва пиротехника по време на Новогодишните празници Ето какво написа министърът в личния си фейсбук профил: „Празниците са време за почивка, уют и веселие. Нека не ги разваляме с излишен стрес и замърсен въздух, породени от … Продължение