Нова информация от „Пирогов“ за момчето, паднало от терасата в Благоевград
17-годишното момче, което пострада след трагичния купон в Благоевград, е изписано от болница „Пирогов“. Информацията беше потвърдена от лечебното заведение пред Bulgaria ON AIR. Младежът беше приет в реанимацията на столичната болница, след като беше открит паднал от балкон на петия етаж на жилищна сграда в благоевградския квартал „Струмско“. По данни по случая той е … Продължение