„Когато видяхме обърнатия автобус, разбрахме, че е много тежко“: Медицинска сестра разказа за катастрофата на „Челопешко шосе“
„Когато видяхме обърнатия автобус и автомобила върху него, разбрахме, че ситуацията е изключително тежка.“ Така медицинската сестра Ива Кацарова описва първите минути след тежката катастрофа на „Челопешко шосе“ в София, при която загинаха четирима души, а други пострадаха. Кацарова е част от екипите на Центъра за спешна медицинска помощ, които са се отзовали на сигнала … Продължение