Нова заповед на МОН за COVID-19
Запазва се присъственото обучение в училищата, но при засилване на COVID-19 мерките могат да се адаптират Министерството на образованието и науката (МОН) издаде нова заповед за мерките за противодействие на COVID-19 в образователните институции. Документът е подписан от заместник-министър Емилия Лазарова и е адресиран до директорите на образователните институции и началниците на регионалните управления на … Продължение