Бойко Борисов се обяви за кандидат-премиер

Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов заяви, че има два варианта за номинация за премиер на ГЕРБ-СДС – той или неутрален кандидат, който да е приемлив за другите партии, ако те се съгласят да подпишат управленско споразумение, предаде БНТ. „Можещ, знаещ, измъкващ от кризата това съм аз – или друг премиер, който да може да подпише … Продължение