Иван Бакалов: Нито за таксиджии ми е жал, нито за ресторантьори
Нито за таксиджии ми е жал, нито за ресторантьори. Таксиджиите искат по-високи цени, да могат с 5 курса да си изкарат надницата. Проблемът на таксиджиите е, че в София има повече таксита от Париж, който е 6 милиона. При тая конкуренция не могат да изкарат много. Ами който изкарва малко, да се откаже. А те … Продължение