Тол камерите стартираха: 900 нарушители и един рекордьор със 222 км/ч
Само за първите часове след като тол камерите започнаха да засичат средна скорост, са отчетени 900 нарушители, съобщи в предаването „Тази неделя“ директорът на Националното тол управление проф. Олег Асенов. Според него интензивността на нарушенията е висока – средно четирима водачи в минута. Повече нарушения през нощта Данните показват, че през тъмната част на денонощието … Продължение