Допинг скандал в щангите
България може да загуби една от квотите си в щангите за Токио, след като Юндер Бентула бе обвинен по две нарушения на антидопинговия кодекс на международната федерация, съобщава „24 часа“. Това е 20-ото ни нарушение в последните два периода на олимпийските цикли, което означава, че най-вероятно ще имаме само един състазател в Токио. Инцидентът е … Продължение