Двама затворници избягаха в Ловеч
Двама 21-годишни затворници избягаха тази вечер около 18:00 часа от Затворническото общежитие „Полигона“ в Ловеч. Единият от тях беше заловен около час по-късно в рамките на града, съобщиха от Областната дирекция на МВР – Ловеч. Според информацията, двамата мъже са изтърпявали присъдите си при лек режим. В „Полигона“ са настанени лишени от свобода с по-леки … Продължение