Първото бебе, родено чрез гестационно сурогатство, навърши 40 години
Светът отбелязва 40 години от раждането на Джил Бранд – първото бебе в историята, износено чрез гестационно сурогатство. Случаят от 1986 година се смята за ключов медицински прецедент, който поставя началото на нова ера в репродуктивната медицина. Това е първият доказан случай, при който жена ражда дете, с което няма генетична връзка – пробив, който … Продължение