Мъж вилня пред болница в Плевен
Около 14.40 часа вчера служителите на реда се отзовали на сигнал, че мъж е разбил с юмруци задното стъкло на линейка, при което се е самонаранил. На 34-годишния агресор е оказана лекарска помощ, няма опасност за живота му. Той е задържан за 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство.