Потвърдиха смъртта на управител от фирма, открит сред убитите край Петрохан

Фирмата В и М Компания ООД, специализирана в счетоводство, одит и консултантски услуги, официално потвърди смъртта на своя управител Дечо Василев. Инициалите на 45-годишния мъж бяха сред тези на тримата мъже, открити застреляни в района на хижа Петрохан.

От компанията публикуваха траурно съобщение в социалната мрежа Facebook, което разпространяваме без редакторска намеса.

Официалното съобщение на компанията

„Уважаеми партньори,

С дълбоко съжаление ви информираме, че беше потвърдена трагичната смърт на нашия управител и съдружник Дечо Василев.

Това е тежък момент за неговото семейство, близки и за целия ни екип. Молим за уважение и дискретност към всички засегнати.

Във връзка с различни публикации и коментари в медиите бихме искали да заявим, че към момента няма официална информация за обстоятелствата около случая, поради което фирмата няма да участва в спекулации или интерпретации.

Дейността на компанията продължава и всички поети ангажименти към клиенти и партньори ще бъдат изпълнявани, както досега.

Благодарим ви за разбирането, доверието и подкрепата в този труден момент.

С уважение,
Екипът на В и М Компания ООД“

Разследването продължава

По информация от Министерство на вътрешните работи, към този момент се издирват поне трима души, сред които и соченият за собственик на сградата Ивайло Калушев. По случая се проверяват различни версии, включително твърдения, че в групата са били примамвани непълнолетни, а дори и малолетни лица.

От полицията не съобщават допълнителни подробности, като подчертават, че разследването е в активна фаза.

By Дамян Иванов

Главен редактор – Дамян Иванов Роден през 1998 г. в град Варна. Работи в журналистиката от 2016 г., като натрупва опит както в местни, така и в национални медии. От създаването на Novinarnik.BG през 2019 г. е главен редактор, отговарящ за публикации с национално значение и координиране на редакционната стратегия на сайта. Контакти – Имейл: [email protected] За нас / ABOUT US