Агенция „Митници“ също с нов шеф

Сподели

Павел Тонев е новият директор на Агенция „Митници“. Това обяви на брифинг служебният министър на финансите Асен Василев, предаде репортер на Novini.bg

,,Г-н Тонев има над 20-годишен опит в Агенция „Митници“. Той е магистър по икономика и магистър по право. Преминал е през всички нива, включително е бил директор на Регионалната митническа дирекция в Пловдив и в един момент от неговата кариера е бил и директор на Агенция „Митници“, посочи той.

Преди това ръководител на агенцията беше Георги Костов.

Вашият коментар