Тялото на мъж е открито в испанския град Марбея. По него са намерени следи от четири куршума. Местни медии съобщават, че става въпрос за български гражданин, посочва NOVA.
Тялото е било намерено на 28 октомври в канавка на път A-7176, който свързва Истан с Марбея.
По първоначална информация убийството е извършено няколко часа, преди тялото да бъде открито.
Първите версии на властите са свързани с разчистване на сметки заради начина, по който престъплението е извършено. Все пак разследващите работят по различни версии, за да открият предполагаеми врагове на жертвата.
Според испански медии, става въпрос за 43-годишен българин, който от 3 години живее в Испания, заедно със съпругата си.
По последна информация мъжът е излязъл на вечеря и не се е прибрал. Тогава сигнал за изчезването му в полицията подава неговата съпруга.
Изтеглете си нашето мобилно приложение за бърз достъп до най-актуалните и интересни новини. Приложението може да бъде инсталирано на Android и IOS.

