Двама полицаи спасиха две малки деца от падане от седмия етаж в Бобовдол, съобщи bTV.
Служителите на реда се отзовали на анонимен сигнал. Те тръгнали веднага към апартамента в опит да спасят децата, но вратата на блока се оказала заключена. Помогнала им домоуправителката, която чула виковете им.
Едното детенце се държеше за прозореца и се разхождаше от външната страна на прозореца, а другото се беше хванало за перваза, разказват полицаите от Районното управление в Бобовдол.
„Започнахме да блъскаме по вратата на апартамента, защото звънецът не работеше“, споделят униформените.
Майката на двете деца тъкмо ставала от сън. Отворила на полицаите с дете на ръце и обяснила, че не знае как другите са излезли на прозореца.
И двете деца са спасени от падане от седмия етаж, благодарение на реакцията на полицаите.
За добре свършената работа униформените са наградени от директора на полицията в Кюстендил.

Главен редактор – Дамян Иванов
Роден през 1998г. От град Варна. Започнал работа като редактор в местна медия от 2016 до 2019г. От 2019-та година работи като главен редактор в Novinarnik.BG
Контакти –
Имейл: [email protected]
За нас / ABOUT US