Кучето на име Тинсли завело униформени от щатската полиция в Ню Хемпшър на местопроизшествието.Немска овчарка на име Тинсли, която първоначално била взета за изгубено куче, успя да заведе полицаи от щатската полиция на Ню Хемпшър до място на катастрофа и така спаси двама ранени, съобщиха Асошиейтед прес и АФП.
Двама души били тежко ранени при инцидента, но благодарение на усилията на кучето те получили бързо медицинска помощ, след като полицията открила камиона, излязъл от пътя на междуградска магистрала.
„Кучето се опитваше да покаже нещо“, каза лейт. Даниъл Балдасар от щатската полиция на Ню Хемпшър пред местен телевизионен канал.
Шофьорът на камиона и негов спътник били извън превозното средство и освен другите наранявания, имали и хипотермия.
Главен редактор – Дамян Иванов
Роден през 1998г. От град Варна. Започнал работа като редактор в местна медия от 2016 до 2019г. От 2019-та година работи като главен редактор в Novinarnik.BG
Контакти –
Имейл: [email protected]
За нас / ABOUT US