Участничката в настоящия сезон на „Биг Брадър“ Кристи Кирилова предизвика сензация в социалните мрежи със своята емоционална изповед в предаването. Възмутена от липсата на цигари в къщата, 25-годишната Кристи избухна: „Да, заради едни цигари ще изляза от къщата на ‘Биг Брадър’! Искам го! Няма го! Излизам! Аз каквото искам, аз си го получавам! Така съм свикнала, така съм отгледана, такъв е животът!“

Въпреки показаните си изблици, Кристи е израснала в спортно семейство и има сериозна дисциплина. Тя е дъщеря на емблематичния футболист Росен Кирилов, а майка ѝ, Аделина Кирилова, е модел и настоящ йога инструктор.

Самата Кристи е популярна като каскадьорка и пол-денс изпълнителка. В пол-денс средите тя се отличава с изключителни умения и е известна като първата българка, успяла да изпълни предизвикателния „флаг“ – движение, при което тялото се задържа перпендикулярно на пилона с разперени ръце и крака.

Новината за участието на дъщерята на Росен Кирилов в предаването беше съобщена от „България Днес“.

By Дамян Иванов

Главен редактор – Дамян Иванов Роден през 1998г. От град Варна. Започнал работа като редактор в местна медия от 2016 до 2019г. От 2019-та година работи като главен редактор в Novinarnik.BG Контакти – Имейл: [email protected] За нас / ABOUT US