„Ергенът“ Мартин в изненадващ дует с фолк певица, не пропусна да захапе Даниела (Видео)

Мартин Николов, по-познат в светските среди като Елвиса, отново прикова вниманието – но този път причината не е разбито сърце или поредна драма от „Ергенът“. Вместо това той изненадва с ново музикално начинание.

След неуспешния му роман с Даниела от четвъртия сезон на риалити предаването, който приключи малко след завръщането им в България, Елвиса изглежда не е позволил на разочарованието да го пречупи. Напротив – впусна се в нова роля, този път като музикален партньор на фолк певицата Ванеса, позната и като Малката.

Двамата представиха съвместния си проект със заглавие „Реже, реже“, придружен от кратко видео, което разкрива част от динамиката помежду им.

Кадрите показват Ванеса и Мартин в луксозна кола, където диалогът им бързо привлича вниманието. Мартин, с характерния си сарказъм, пита:
„Жена, която търси валидация, е?“
Ванеса му отговаря без колебание:
„Златотърсачка.“

Следва още един въпрос:
„А перфектната?“
Но този път няма отговор с думи. Вместо това започва самата песен – сякаш посланието е, че търсенето на идеалната жена продължава… но вече в ритъма на новото парче.

By Дамян Иванов

Главен редактор – Дамян Иванов Роден през 1998г. От град Варна. Започнал работа като редактор в местна медия от 2016 до 2019г. От 2019-та година работи като главен редактор в Novinarnik.BG Контакти – Имейл: [email protected] За нас / ABOUT US