Вчерашното издание на „На кафе“ стартира без емблематичната си водеща Гала. Оказа се, че тя е претърпяла лек инцидент по пътя към студиото. На екран не се появи и един от панелистите на сутрешното предаване, тъй като именно той веднага тръгнал да помага на закъсалата плевенчанка, пише Шоу Блиц.

Гала се появи в ефир с няколко минути закъснение в компанията на актьора Дарин Ангелов. Тв водещата обясни, че колата ѝ е попаднала в дупка и се наложило да търси резервен вариант за придвижването си до студиото.

Много от зрителите заподозряха Гала и екипа ѝ в зле скалъпен сценарий с цел трупане на рейтинг. Те имат съмнения за истинността на случката и смятат, че по този начин Гала се надява да се разшуми повече за предаването ѝ, чийто рейтинг в последните години пада главоломно.

Недоволство имаше и от факта, че Кристина Патрашкова е открила „На кафе“. Зрители споделят, че вместо да ги събуди, журналистката ги е приспала и се надяват никога повече да не ѝ дадат правото да открива.

By Дамян Иванов

Главен редактор – Дамян Иванов Роден през 1998 г. в град Варна. Работи в журналистиката от 2016 г., като натрупва опит както в местни, така и в национални медии. От създаването на Novinarnik.BG през 2019 г. е главен редактор, отговарящ за публикации с национално значение и координиране на редакционната стратегия на сайта. Контакти – Имейл: [email protected] За нас / ABOUT US

Вашият коментар